Je bent hier: HomeSchoollevenRadenSport

Sportwerking en sportkalender

Op school hebben we een heel bloeiende sportwerking, met als belangrijkste pijlers de door de sportraad georganiseerde middagsport en de SVS-activiteiten op woensdag. Onderaan deze pagina vind je ook de sportkalender.

Sportraad

De sportraad bestaat uit enthousiaste leerlingen van het derde, vierde, vijfde en zesde jaar. De belangrijkste taken zijn:

  • Organisatie middagsport (+ zelf optreden als scheidsrechter)
  • Een helpende hand verlenen bij andere sportieve organisaties (Laat mie moar lopen, scholenveldloop, schoolfeest, triatlon,...)
  • Bijdragen aan het gezondheidsbeleid van de school

Leden sportraad 2017-2018:

  • voorzitter: Pär Scheirlynck (6 We-Wi B)
  • zesdes: Eva Beyen, Arthur Bultynck, Joke Penel, Julaine Claeys
  • vijfdes: Clara Cloet, Jolien Veryser, Nicolas Dupulthys, Flor Balduck
  • vierdes: Amber Geluck, Nel Bulcke, Ella Vandamme, Femke Beyens, Daymon Debeir
  • derdes: Hanne Deruytter, Julie Bortier, Marie Tourlousse, Lars Duprez
  • begeleidende leerkrachten: Leen Beerlandt, Joke Nevejan, Pieter Cobbaert, Luc Joye

Hier een foto van de sportraad schooljaar 2017-2018. Normaal komen er nog enkele leden bij.

 

Sportkalender 2017-2018

Eerste trimester

  • Vrijdag 8 september 2017 om 19 uur: Laat mie moar lopen (stratenloop Veurne)
  • Woensdag 13 september 2017: voetbal eerste graad jongens tegen Immaculata De Panne
  • Woensdag 20 september 2017: 
    • voetbal tweede graad jongens tegen VTI Veurne
    • voetbal derde graad jongens tegen Immaculata De Panne
  • Woensdag 27 september 2017: Scholenveldloop in Oostduinkerke
  • Woensdag 4 oktober 2017:
    • volleybal meisjes tweede graad: eerste ronde SVS in Diksmuide
    • basketbal jongens derde graad: eerste ronde SVS in Oostende
  • Woensdag 11 oktober 2017: Survival Trophy derde graad in Gent
  • Woensdag 18 oktober 2017:
    • danshappening kern Westkust in Veurne
    • provinciaal veldloopkampioenschap in Roeselare
  • Woensdag 25 oktober 2017:
    • volleybal meisjes tweede graad: tweede ronde SVS in college Veurne
    • basketbal jongens eerste graad: eerste ronde SVS in Oostende
  • Woensdag 8 november 2017:
    • voetbal jongens eerste graad tegen VTI Veurne
  • Woensdag 15 november 2017:
    • badmintontornooi kern Westkust in KTA De Panne
    • provinciaal zwemkampioenschap in Brugge
    • voetbal meisjes thuis tegen Adbijschool Zevenkerken (8 tegen 8, vierde, vijfde, zesde jaar)
  • Woensdag 22 november 2017:
    • voetbal meisjes in Diksmuide (8 tegen 8, vierde, vijfde, zesde jaar)
    • basket meisjes eerste graad: eerste ronde SVS in college Veurne
  • Woensdag 29 november 2017: 
    • Vlaams veldloopkampioenschap in Sint-Niklaas 
    • volleybal meisjes eerste graad: eerste ronde SVS in college Veurne
    • basketbal jongens eerste graad: tweede ronde SVS in Roeselare

Tweede trimester

  • Woensdag 10 januari 2018: minivoetbaltornooi derde graad kern Westkust in college en VTI Veurne
  • Woensdag 17 januari 2018: minivoetbaltornooi tweede graad kern Westkust in college en VTI Veurne
  • Woensdag 24 januari 2018: minivoetbaltornooi eerste graad kern Westkust in college en VTI Veurne
  • Woensdag 21 februari 2018: zwemmarathon kern Westkust in Veurne
  • Woensdag 7 maart 2018: initiatie hockey kern Westkust in Veurne

Derde trimester

  • Woensdag 25 april 2018: basket 3 on 3 kern Westkust in college Veurne
  • Woensdag 9 mei 2018: triatlon in Diksmuide