Je bent hier: HomeKalenderJaarkalender

 

 

 

 

 

 

 

Kalender schooljaar 2023-2024

Laatste update: 11 april 2024.

Deze kalender wordt regelmatig aangevuld. De voorbije maanden staan onderaan.

o.v. = onder voorbehoud = activiteiten die nog bevestigd moeten worden

Klik hier voor de sportkalender.

September 2023 Januari 2024 Mei 2024
Oktober 2023 Februari 2024 Juni 2024
November 2023 Maart 2024 Juli 2024
December 2023 April 2024 Augustus 2024

April 2024

Donderdag 28 maart - zaterdag 6 april 2024

  • 56e Italiëreis voor zesde jaar 

Zaterdag 30 maart - zondag 14 april 2024

  • Paasvakantie

Vrijdag 19 april 2024

  • Openschoolavond (17.30 - 21 uur)

Maandag 22 april 2024

  • Lezing oud-leerling Jan Rabaey over digitale technologie voor derde graad (3e en 4e lesuur)
  • Concert vijfdes in Brugge (14 uur)
  • Toneel 'Lenny' voor 2e jaar (Casino Koksijde, 14 uur)

Donderdag 25 april 2024

  • Vlaamse toetsen voor tweede jaar (voormiddag)
  • Toneel 'Breek' voor 3e jaar (Zonnebloem, 13.30 uur)
  • Workshop solliciteren voor zesde jaar (in les Nederlands)

Vrijdag 26 april 2024

  • Toneel 'Woke up, boomer' voor 2e jaar (10.30 uur)

Maandag 29 april 2024

  • Toneel 'Stelling van A' voor 1e jaar (10.30 uur)
  • Excursie tweede jaar

Dinsdag 30 april 2024

  • Toneel 'Join(t) us' voor 4e jaar (13.30 uur)
  • Excursie vijfdes naar Breendonk
  • Malawi-night (18 uur tot 8 uur)

Mei 2024

Woensdag 1 mei 2024

  • Vrije dag
  • Bingo-avond minionderneming 6 EWi

Donderdag 2 mei 2024

  • Toneel 'Crash' voor 5e jaar (10.30 uur)

Vrijdag 3 mei 2024

  • Excursie derde jaar naar Brugge
  • 50 dagen voor zesde jaar

Maandag 6 mei 2024

  • Vlaamse toetsen voor tweede jaar (namiddag)

Donderdag 9 mei 2024

  • OLH-Hemelvaart (vrije dag)

Vrijdag 10 mei 2024

  • Vrije dag

Maandag 13 mei 2024

  • Dag van de toekomst voor zesdes

Vrijdag 17 mei 2024

  • Politiek debat voor 3e graad (19 uur, atrium)

Maandag 20 mei 2024

  • Vrije dag (pinkstermaandag)

Donderdag 23 mei 2024

  • Lezing Dirk Draulans voor 5e jaar
  • Excursie wetenschappen 6e jaar
  • Excursie Frans 6e jaar MT naar Dunkerque

Juni 2024

Vanaf donderdag 6 juni 2024: start proefwerken

  • Donderdag 6 juni 2024: zesde jaar
  • Maandag 10 juni 2024: vijfde jaar
  • Woensdag 12 juni 2024: vierde jaar
  • Vrijdag 14 juni 2024: 2 GL, 3 Lat., 3 EW en 3 MT
  • Maandag 17 juni 2024: 2 Lat., 3 NW, 1 Ac en Ad
  • Dinsdag 18 juni 2024: 1 Aa, Ab en 2 MW

Vrijdag 21 juni 2024

  • Laatste examen zesde jaar

Maandag 24 juni 2024

  • Laatste examen eerste tot vijfde jaar
  • Deliberatie zesde jaar

Dinsdag 25 juni 2024

  • Deliberaties (vrije dag voor leerlingen)
  • Rapport zesde jaar

Woensdag 26 juni 2024

  • Deliberaties (vrije dag voor leerlingen)

Donderdag 27 juni 2024

  • Deliberaties (vrije dag voor leerlingen)
  • Proclamatie zesde jaar

Vrijdag 28 juni 2024

  • Slotviering
  • Rapport eerste tot vijfde jaar
  • Oudercontact (15-18 uur)

Juli 2024

Zaterdag 29 juni - zondag 1 september 2024

  • Zomervakantie

Maandag 1 - woensdag 10 juli 2024

  • Secretariaat elke werkdag open van 9 tot 12 en 14 tot 17 uur (058/31 14 74)

Donderdag 11 juli - donderdag 15 augustus 2024

  • Sluiting secretariaat

Augustus 2024

Zaterdag 29 juni - zondag 1 september 2024

  • Zomervakantie

Donderdag 11 juli - donderdag 15 augustus 2024

  • Sluiting secretariaat

Vanaf vrijdag 16 augustus 2024

  • Secretariaat elke werkdag open van 9 tot 12 en 14 tot 17 uur (058/31 14 74)

Donderdag 22 en vrijdag 23 augustus 2024

  • Bijkomende proeven

Vrijdag 23 augustus 2024

  • Deliberatie bijkomende proeven

September 2023

Vrijdag 1 september 2023

  • Eerste schooldag
  • Onthaaldag eerstes, kennismaking met klasleerkrachten, de school en de peters en meters
  • Klasfoto's

Vrijdag 8 september 2023

  • Startviering 
  • Eerste jaar met meters en peters uit derde graad naar zee (namiddag)
  • Deelname aan achtste stratenloop 'Laat mie moar lopen' in Veurne (19 uur)

Maandag 11 tot en met vrijdag 15 september 2023

  • Tentoonstelling inleefreis Palestina

Maandag 18 september 2023

  • Kennismakingsoudercontact eerste jaar

Woensdag 20 september 2023

  • Hindernisloop Koksijde (opvolger van veldloop)

Donderdag 21 september 2023

  • Excursie aardrijkskunde en natuurwetenschappen eerste jaar: geannuleerd

Vrijdag 22 september 2023

  • Sportdag

Vrijdag 22 - zondag 24 september 2023

  • Groepsvormend weekend voor vijfdes in Namen

Dinsdag 26 september 2023

  • Workshop poëzie vierde jaar (namiddag): geannuleerd

Vrijdag 29 september 2023

  • Pedagogische studiedag (vrije dag voor leerlingen)

Oktober 2023

Maandag 2 oktober 2023

  • Vrije dag

Dinsdag 3 oktober 2023

  • 4 EW / MT / Lat. naar Duinpanne (natuurwetenschappen: veldwerk water) (voormiddag)

Woensdag 4 oktober 2023

  • Derde graad (vrijwilligers) naar Body Worlds Brugge (nm)

Donderdag 5 oktober 2023

  • 4 NWA en NWB naar Duinpanne (natuurwetenschappen: veldwerk water) (voormiddag)
  • Voorstelling Italiëreis zesde jaar (19 uur)

Zaterdag 7 oktober 2023

Dinsdag 10 oktober 2023

  • Excursie OKAN naar Brugge

Donderdag 12 oktober 2023

  • Excursie zesde jaar naar Brussel

Dinsdag 17 oktober 2023

  • Film Close voor derde en vierde jaar (Casino Koksijde, voormiddag)

Vrijdag 20 oktober 2023

  • Uitwisseling eerste jaar met school in Dunkerque (F)
  • Dag van de jeugdbeweging

Maandag 23 oktober 2023

  • Algemene vergadering miniondernemingen van 6 EMT en 6 EWi

Donderdag 26 oktober 2023

  • Oudercontact alle jaren

Zaterdag 28 oktober - zondag 5 november 2023

  • Herfstvakantie

November 2023

Zaterdag 28 oktober - zondag 5 november 2023

  • Herfstvakantie

Maandag 6 - woensdag 8 november 2023

  • Durbuy voor vierde jaar (vertrek op zondagnamiddag 5 november)

Dinsdag 7 november 2023

  • Bibbezoek 1 Aa (3e en 4e lesuur)
  • Bezinningsdag 5e jaar

Dinsdag 7 november - woensdag 8 november 2023

  • Bezinningstweedaagse 6e jaar

Woensdag 8 november 2023

  • Eerste ronde Vlaamse Geografie Olympiade

Donderdag 9 november 2023

  • Bibbezoek 1 Ab (1e en 2e lesuur)

Dinsdag 14 november 2023

  • Bibbezoek 1 Ad (3e en 4e lesuur)

Woensdag 15 november 2023

  • Eerste ronde Vlaamse Chemie Olympiade

Donderdag 16 november 2023

  • Bibbezoek 1 Ac (2e en 3e lesuur)

Vrijdag 17 november 2023

  • Pizza-avond ten voordele van Italiëreis zesde jaar

Maandag 20 november 2023

  • Infoavond voor zesdes en ouders over hoger onderwijs door Johan De Langhe van Vives Brugge (19.30 uur)

Maandag 27 november 2023

  • Lezing jeugdauteur Luc Descamps voor eerste jaar (13.30 uur, bib Veurne)

December 2023

Vanaf vrijdag 8 december 2023: start proefwerken

  • Derde graad en 4 Lat./EW/MT: vrijdag 8 december 2023
  • 4 NW, 3 Lat./EW/MT en 2 GL: maandag 11 december 2023
  • 3 NW, 2 Lat. en 1 Ac en Ad: dinsdag 12 december 2023
  • 2 MW, 1 Aa, Ab: woensdag 13 december 2023

Dinsdag 19 december 2023

  • Laatste proefwerk voor iedereen

Woensdag 20 en donderdag 21 december 2023

  • Klassenraden: bespreking resultaten (vrije dagen voor leerlingen)

Vrijdag 22 december 2023

  • Kerstbezinning + rapportuitreiking 
  • Oudercontact: 15 - 18 uur

Zaterdag 23 december 2023 - zondag 7 januari 2024

  • Kerstvakantie

Januari 2024

Zaterdag 23 december 2023 - zondag 7 januari 2024

  • Kerstvakantie

Maandag 8 januari 2024

  • Start tweede trimester

Woensdag 17 januari 2024

  • Eerste ronde Vlaamse Wiskunde Olympiade (tweede en derde graad)

Vrijdag 19 januari 2024

  • Pop-uprestaurant Rabita door OKAN-klas in hotelschool Koksijde

Woensdag 24 januari 2024

  • Eerste ronde Vlaamse Fysica Olympiade (derde graad)

Maandag 29 januari 2024

  • Infoavond voor 12-jarigen en hun ouders (19 uur, info volgt)

Woensdag 31 januari 2023

  • Eerste ronde Vlaamse Biologie Olympiade

Februari 2024

Vrijdag 2 februari 2024

  • Uitwisseling eerste jaar naar Dunkerque

Maandag 5 februari 2024

  • Schrijf-ze-Vrijdag voor Amnesty International

Dinsdag 6 februari 2024

  • Toneelvoorstelling Jordy voor vierde jaar (voormiddag, Casino Koksijde)

Donderdag 8 februari 2024

  • Lezing jeugdauteur Bavo Dhooghe voor derdes (8.30-10.00)
  • Zesdes naar SID-in in Kortrijk (studiekeuze)

Zaterdag 10 - zondag 18 februari 2024

  • Krokusvakantie

Vrijdag 23 februari 2024

  • Lezing auteur Wim Geysen voor vijfde jaar (10.30 uur)

Dinsdag 27 februari 2024

  • Lezing over het gerecht voor zesdes (1e en 2e lesuur)

Maart 2024

Vrijdag 1 maart 2024

  • Sober maal voor Broederlijk Delen

Zaterdag 2 maart 2024

  • Walk in the dark van minionderneming van 6 EMT

Maandag 4 maart 2023

  • Infoavond van 2e naar 3e jaar (18.30 uur)
  • Infoavond van 4e naar 5e jaar (20 uur)

Woensdag 6 maart 2024

  • Junior Olympiade Natuurwetenschappen

Donderdag 7 maart 2024

  • Excursie vierde jaar naar Rijsel

Zaterdag 9 maart 2024

  • Comedyavond met William Boeva (minionderneming 6 EWi)

Maandag 11 maart 2024

  • Infoavond 1e naar 2e jaar (19.00 uur, online)

Dinsdag 12 maart 2024

  • Schoolraad (19 uur)

Donderdag 14 en vrijdag 15 maart 2024

  • Posterbeurs ten voordele van inleefreis naar Malawi

Vanaf maandag 18 maart 2024: start proefwerken

  • 3 Lat., 3 EW, 3 MT en 2 GL: maandag 18 maart 2024
  • vijfdes: examen op maandag 18 en dinsdag 19 maart, daarna les tot en met woensdag 27 maart
  • 1 Ac en Ad, 2 Lat, 3 NW, 4 Lat-EW-MT: dinsdag 19 maart 2024
  • 1 Aa, 1 Ab, 2 MW en 4 NW: woensdag 20 maart 2024
  • zesdes: geen proefwerken, wel les tot en met woensdag 27 maart

Maandag 25 maart 2024

  • Oudercontact derde graad (zesdes over studiekeuze, 17-19 uur)

Dinsdag 26 maart 2024

  • Laatste examen eerste tot vierde jaar

Woensdag 27 en donderdag 28 maart 2024

  • Klassenraden (geen les voor 1e en 2e graad)

Donderdag 28 - zondag 31 maart 2024

  • 42e Parijsreis voor vijfde jaar

Donderdag 28 maart - zaterdag 6 april 2024

  • 56e Italiëreis voor zesde jaar 

Vrijdag 29 maart 2024

  • Rapport en oudercontact voor eerste tot en met vierde jaar

Zaterdag 30 maart - zondag 14 april 2024

  • Paasvakantie