Je bent hier: HomeKalenderSportkalender

 

 

 

 

 

Sportkalender 2017-2018

(De voorbije trimesters staan onderaan.)

Derde trimester 2017-2018

  • Woensdag 18 april 2018
    • Minivoetbal meisjes tweede graad: provinciale finale SVS (thuis tegen Don Bosco Kortrijk)
  • Woensdag 25 april 2018
    • Basket 3 on 3 kern Westkust in college Veurne
  • Woensdag 2 mei 2018
    • PK atletiek in Brugge
  • Woensdag 9 mei 2018
    • Triatlon in Diksmuide
  • Woensdag 16 mei 208
    • Danshappening in Izegem
  • Woensdag 23 mei 2018:
    • SVS-krachtbal in Brugge
  • Zaterdag 26 en zondag 27 mei 2018:

Eerste trimester 2017-2018

  • Vrijdag 8 september 2017 om 19 uur:
    • Laat mie moar lopen (stratenloop Veurne)
  • Woensdag 13 september 2017:
    • Voetbal eerste graad jongens tegen Immaculata De Panne
  • Woensdag 20 september 2017: 
    • voetbal tweede graad jongens tegen VTI Veurne
    • voetbal derde graad jongens tegen Immaculata De Panne
  • Woensdag 27 september 2017:
    • Scholenveldloop in Oostduinkerke
  • Woensdag 4 oktober 2017:
    • volleybal meisjes tweede graad: eerste ronde SVS in Diksmuide
    • basketbal jongens derde graad: eerste ronde SVS in Oostende
  • Woensdag 11 oktober 2017:
    • Survival Trophy derde graad in Gent
  • Woensdag 18 oktober 2017:
    • provinciaal veldloopkampioenschap in Roeselare
  • Woensdag 25 oktober 2017:
    • volleybal meisjes tweede graad: tweede ronde SVS in college Veurne
    • basketbal jongens eerste graad: eerste ronde SVS in Oostende
  • Woensdag 8 november 2017:
    • voetbal jongens eerste graad tegen VTI Veurne
  • Woensdag 15 november 2017:
    • badmintontornooi kern Westkust in KTA De Panne
    • provinciaal zwemkampioenschap in Brugge
    • voetbal meisjes thuis tegen Adbijschool Zevenkerken (8 tegen 8, vierde, vijfde, zesde jaar)
  • Woensdag 22 november 2017:
    • voetbal meisjes in Diksmuide (8 tegen 8, vierde, vijfde, zesde jaar)
    • basket meisjes eerste graad: eerste ronde SVS in college Veurne
  • Woensdag 29 november 2017: 
    • Vlaams veldloopkampioenschap in Sint-Niklaas 
    • volleybal meisjes eerste graad: eerste ronde SVS in college Veurne
    • basketbal jongens eerste graad: tweede ronde SVS in Roeselare

Tweede trimester 2017-2018

  • Woensdag 10 januari 2018
    • Volleybal meisjes eerste graad in VMS Roeselare
    • Minivoetbaltornooi derde graad jongens kern Westkust in college en VTI Veurne
    • Minivoetbal tweede graad meisjes eerste ronde SVS in Brugge
  • Woensdag 17 januari 2018
    • Basket jongens eerste graad: halve finale SVS in Brugge (Koude Keuken)
    • Minivoetbaltornooi tweede graad jongens kern Westkust in college en VTI Veurne
    • Minivoetbal eerste graad jongens eerste ronde SVS in Torhout (2 ploegen)
  • Woensdag 24 januari 2018
    • Minivoetbaltornooi eerste graad jongens (twee ploegen) kern Westkust in college en VTI Veurne
    • Volleybal meisjes tweede graad: eerste ronde kardinaalsbeker in Veurne
  • Woensdag 31 januari 2018
    • Indooratletiek eerste graad (Topsporthal Gent)
  • Woensdag 7 februari 2018
    • Basket jongens eerste graad: provinciale SVS-finale in Oostkamp
    • Minivoetbal jongens derde graad: eerste ronde SVS in VMS Roeselare
  • Woensdag 21 februari 2018
    • Zwemmarathon kern Westkust in Veurne
    • Voetbal meisjes 4e, 5e en 6e jaar (8 tegen 8): halve finale in VILO Meulebeke
    • Minivoetbal jongens tweede graad: eerste ronde in College Veurne
  • Woensdag 7 maart 2018
    • Initiatie hockey kern Westkust in Veurne
    • Minivoetbal jongens tweede graad: halve finale in Oostende